Muzyczny dzień matki – bezpłatne warsztaty perkusyjne dla kobiet

  • 26.05.2018
  • 10:00 am - 11:00 am
Chcesz spróbować gry na perkusji, ale nie masz gdzie?
 
Zrób prezent swojej mamie i zapiszcie się razem na warsztaty!
 
W Dzień Matki zapraszamy wszystkie dziewczyny na darmowe warsztaty, podczas których będzie można usiąść za zestawem perkusyjnym i nauczyć się pierwszego rytmu na bębnach!
 
Na warsztatach stawiamy na:
1. Praktyczną naukę gry
2. Dobrą zabawę, radość ze wspólnego muzykowania i poznawania ludzi o podobnych zainteresowaniach
3. Rozwijanie umiejętności: chcemy Cię zainspirować i pomóc zrealizować Twoje muzyczne marzenia
4. Girl Power – tworzymy dla kobiet przyjazną przestrzeń, gdzie można bezkarnie łamać stereotypy i wzajemnie się wspierać
 
Rytm jest w każdej z nas, Drum Fitness to warsztaty, które pozwalają się otworzyć, przełamać – odkryć swoje możliwości. Przyjdź do nas, nawet, jeśli dotąd nie grałaś na żadnym instrumencie!
 
Wstęp na warsztaty jest darmowy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja przez formularz: https://goo.gl/forms/1fzJG21gKQrv0jEF3
 
A jeśli sama jesteś mamą i razem z dziećmi chcesz spróbować gry na bębnach, zapraszamy na warsztaty przeznaczone specjalnie dla rodziców z ich pociech – szczegóły i zapisy znajdziesz tu:
 
 
Drum Fitness poprowadzą Agnieszka Trzeszczak i Zuzanna Ossowska – zgrana sekcja rytmiczna współpracująca m.in. w programie Szymona Majewskiego.
 
Od trzech lat Agnieszka i Zuza działają na rzecz edukacji muzycznej w Polsce: rozwijają projekt warsztatów perkusyjnych dla kobiet (do tej pory w zajęciach wzięło udział ponad 400 dziewczyn), prowadzą regularne grupy kursowe w autorskiej szkole perkusyjnej Drum Academy, zespoły bębnowe, cyklicznie organizują bezpłatne zajęcia i wydarzenia związane ze sztuką perkusyjną w fundacji Groove of Life.
 
Zapraszamy!