Michał

Jakubowski

Wykładowca
Ponoć od małego muzykował na garnkach, wiaderkach do piasku itp akompaniując młodszej śpiewającej siostrze. Później była szkoła muzyczna I i II stopnia na instrumentach perkusyjnych, by w końcu po zakończeniu klasycznej edukacji rzucić wszystko i skupić się na tym co budziło się równolegle, czyli pasji do progresywnego grania.
W tym czasie powstał kanał z drum coverami oraz lekcjami perkusji, który jest rozwijany do dziś. Członek zespołów Overcolored oraz projektu Call of Cuckoo, z którymi koncertował po całej Europie. Michał specjalizuje się głównie w gatunkach progresywnych skierowanych w stronę metalu. Termin polirytmia to łatka, która przylgnęła do niego na dobre.
Jako nauczyciel rozwija muzykalność, oraz koordynację swoich uczniów krok po kroku budując i poszerzając ich percepcję na skomplikowane zagadnienia rytmiczne. Niewątpliwym jego atutem jest też sprawne posługiwanie się podwójną stopą, co przekazuje uczniom chcącym zgłębić cięższe style muzyczne.

W Drum Academy prowadzi autorski kurs on-line “Świat Polirytmii”, campy oraz lekcje indywidualne.https://www.instagram.com/michaljakubowskidrums/
https://www.youtube.com/michaljakubowskidrums