Oskar

Podolski

Wykładowca
Jestem wyznawcą rock and rolla! Jednak mam słabość do muzyki filmowej. Bardzo podobają mi się utwory J.S. Bacha! Uwielbiam słuchać samego fortepianu.
Jeśli chodzi o bębniarzy to inspirują mnie Dave Grhol, Ilan Rubin, Taylor Hawkins, Roger Taylor, John Bonham, Buddy Rich, Joe Morello.
Bandy! od zawsze NIRVANA, Foo Fighters! cała nasza Rock&Roll’owa ekipa ze świata!
Inspirują mnie także ludzie, muzcy, perkusiści wokół mnie otaczają. Ulubieni perkusiści to w zasadzie Ci którzy mnie inspirują. Ale mam świętą trójce: Dave Grohl, Ilan Rubin, Mirosław Muzykant Najważniejsze dla mnie w uczeniu jest przekazanie jak najbardziej zrozumiale informacji, których uczeń potrzebuje do rozwoju. Ważne jest by stale pamiętać o tym, że każdy gra inaczej, czuje inaczej i każdy przeżywa na swój sposób podróż w graniu na bębnach. Zależy mi również na zainspirowaniu ucznia do tworzenia własnego stylu!
Największą uwagę w graniu na perkusji zwracam na to czy bębniarz kocha to co robi w danym momencie i czy wierzy w siebie. Następnie tempo! Dynamika! Myślenie w kontekście całego utworu! Musi wiedzieć, że to ON steruje całym statkiem!

Można mnie usłyszeć w zespole Eweliny Lisowskiej,  PIVO i w moim duecie Bucket Guys, w którym gramy na plastikowych wiadrach! Od czasu do czasu udzielam się w zespole OCN. Zapraszam na mój profil na instagramie @oskarpodolski

Plany: Dalszy rozwój. Ciągła praca nad warsztatem, stylem. Uczyć jak najlepiej potrafię. Poznać osobiści moich idoli. Skomponować dużo utworów. Zagrać z Bucket Guys w Nowym Jorku. Pewnego dnia ruszyć w trasę po świecie!

ZAPISZ SIĘ NA KURS ON-LINE OSKARA:  https://www.drumacademy.pl/kursyonline

https://www.instagram.com/oskarpodolski/
KANAŁ YOUTUBE